KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12498066
nr 1249 8066
Oidentifierad konstnär. Signerad 1948, skutor. Olja på pannå, 60x75
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2019
kl 20:14:04
200 kr